YAZILIM TEST VE KALİTE SERVİSLERİ

MANUEL TEST

Bankacılık, Sigorta, Telekom ve E-ticaret sektöründe sahip olduğumuz domain bilgisi ile birlikte manuel testlerin sorumluluğunu üstümüze alıyoruz.

Bankacılık

Sigorta

Telekom

E-Ticaret

 

ÜRÜNÜ BİR ÜST SEVİYEYE TAŞIYORUZ

Test ve kaliteyi bir üst seviyeye çıkarmak için tüm proje ekibinin takip edebileceği, uluslararası standartlara uygun yol haritası çiziyoruz.

b

Dünya Standartlarında Çözümler

Uygulanabilir Çözümler

Yaratıcı Çözümler

Agile veya waterfall

Mevcut SDLC süreçlerinize göre manuel test süreçlerimizi uyumluyoruz

Agile veya Waterfall yazılım yaşam döngüsüne göre product owner’lar, analistler, developerlar ve diğer ekiplerle kurduğumuz etkili iletişim sayesinde elde ettiğimiz verleri kullanarak test case’leri hazırlıyoruz ve koşuyoruz.

Sonuçları yalın ve anlaşılır şekilde düzenli olarak paylaşıyoruz.

Product Ownerler’dan

User Story’lerin içeriğini ve kullanıcı kabul kriterlerini anlıyoruz.Bir yandan test case’leri buna göre oluştururken bir yandan da user story’leri gözden geçirerek yanlış development’ın önüne geçiyoruz.

Developerlar ile

Geliştirmeler öncesi hazırladığımız senaryoların üzerinden geçiyor, senaryoları buna göre optimize ediyor ve olası bugların önüne geçiyoruz.

Analistler’den

Analiz dokümanlarını ve beklentileri öğreniyoruz. Bir yandan test senaryolarını buna göre oluştururken bir yandan da analiz dokümanlarını gözden geçirerek yanlış development’ın önüne geçiyoruz.

İş birimleri,

Kullanıcılar, DBA’ler, konfigürasyon ekipleri gibi diğer ekiplerle doğrudan iletişim kurarak test kalitesini bir üst seviyeye çıkarıyoruz.

BUG MANAGEMENT

Hem yapıcı hem detaycı bug management yöntemimiz ile birlikte riskin yüksek, hatanın çok olduğu noktaları düzenli olarak tespit ediyoruz.

 

Proje yönetimine sunduğumuz düzenli raporlarla karar alma noktalarında yol gösterici oluyoruz.

SERVİSLERİMİZ

Test Otomasyonu

Sürdürülebilir çözümler için

Performans Testi

Yarı yolda kalmamak için

Süreç Tasarımı

Verimli yazılım test ve kalite çözümleri için

Eğitimler

Hands-on veya paket eğitimler için